Početna » Petim krugom ZBL-a dobili smo konačne pobjednike osnovnih škola za Sezonu 2010/11

Petim krugom ZBL-a dobili smo konačne pobjednike osnovnih škola za Sezonu 2010/11

Lucija Trgovac i Mladen Tejić najbolji su sudionici Zagrebačke Badmintonske Lige u Sezoni 2010/11 kako su pobjednici u konkurencijama 5-6 razreda & 7-8 razreda. Za BK "Zagreb Maksimir" Doroteja Brkić u svojoj prvoj sezoni ima Zlato u kategoriji 1-4 razreda & Domagoj Pfeiffer Broncu u kategoriji 7-8 razreda, dok je Ivan Vujević iz BK "VG" prvim mjestom u petom krugu osigurao Srebro u kategoriji 7-8 razreda.


Petra Cvitkušić, Lucija Trgovac & Petra Rukavina

R E Z U L T A T I

Kategorija:

Djevojčice 1-4 razred
  1. Doroteja Brkić - PRVA U SEZONI 2010/11
  2. Tamara Cvitkušić
  3. Antea Rendulić
Dječaci 1-4 razred
  1. Dino Ivčević - PRVI U SEZONI 2010/11
  2. Luka Ban
  3. Filip Barišić
Cure 5-6 razred
  1. Lucija Trgovac - PRVA U SEZONI 2010/11
  2. Petra Rukavina
  3. Petra Cvitkušić
Dečki 5-6 razred
  1. Marko Pekas 
  2. Bruno Grofelnik
  3. Mladen Tejić - PRVI U SEZONI 2010/11
Cure 7-8 razred
  1. Lucija Trgovac - PRVA U SEZONI 2010/11
  2. Tea Grofelnik
  3. Petra Rukavina
Dečki 7-8 razred
  1. Ivan Vujević
  2. Mladen Tejić - PRVI U SEZONI 2010/11
  3. Martin Brcko

Antea Rendulić i Doroteja Brkić; te Ivan Vujević i Vito Buchberger
 
Sa stranica Zagrebačkog Badmintonskog Saveza prikazat ćemo poredak za Sezonu 2010/11:
"U ovoj sezoni je nastupilo ukupno 165 natjecatelja. Šest prvoplasiranih u svakoj konkurenciji će dobiti medalju ili diplomu te neku nagradicu, a to su:
dječaci 1-4. razred:
1. Dino Ivčević, 2. Luka Ban, 3. Patrik Burnić, 4. Filip Bačić, 5. Stjepan Smojver, 6. Marko Kozlik
djevojčice 1-4. razred:
1. Doroteja Brkić, 2. Tamara Cvitkušić, 3. Leonarda Rebrović, 4. Antea Rendulić, 5. Tihana Doko, 6. Patricija Cindrić
dječaci 5-6. razred:
1. Mladen Tejić, 2. Marko Pekas, 3. Martin Brcko, 4. Edvin Hadžihalilović, 5. Dorijan Cvijanović, 6. Dino Ivčević
djevojčice 5-6. razred:
1. Lucija Trgovac, 2. Petra Rukavina, 3. Petra Cvitkušić, 4. Ivona Roso, 5. Lucija Buchberger, 6. Elena Miščević
dječaci 7-8. razred:
1. Mladen Tejić, 2. Ivan Vujević, 3. Domagoj Pfeiffer, 4. Mihael Zorić i Ivan Jelkić, 6. Šimun Kastrapeli
djevojčice 7-8. razred:
1. Lucija Trgovac, 2. Petra Rukavina, 3. Tea Grofelnik, 4. Nika Jelačić, 5. Paula Barković, 6. Nives Vučić

Sve rezultate V. kruga te ukupni poredak pogledajte u rubrici Školski sport http://www.zabad.hr/liga/poredak.htm."

Ostale rezultate i tablice možete vidjeti na stranicama Zagrebačkog Badmintonskog saveza http://www.zabad.hr.



Ostale novosti:

Izdvojeno

Multimedija

Erste Bank Medo Štedo