Početna » Zagrebaši odlični na 23. Meranskom proljeću i na hrvatskom kupu u Čakovcu

Zagrebaši odlični na 23. Meranskom proljeću i na hrvatskom kupu u Čakovcu

23th International Youth Tournament

MERAN - JUNIOR Open 2015
 

" M  E  R  A  N  E  R     F  R  Ü  H  L  I  N  G "


01. - 03. / 05. / 2015

 
9.5.2015 7:25:00 - Meransko proljeće odn. 23th International Youth Tournament; turnir je koji se održavao prošli vikend za prvomajske praznike od 01.05. do 03.05.. Za naše je mlađe kadete (U-13) bilo pravo malo proljeće, a istovremeno rezultatsko proljeće imali su naši kadeti Inga Sadaić i Josip Meglić sa svojim zlatima u Čakovcu (02.05.) na hrvatskom kupu (U-15). Prošle godine u Meranu smo bili uspješni sa Josipom Meglićem & Ivanom Gotesmanom, a ove godine sa našom (U-13) kadetskom trojkom: Ivan - Dunja - Sunčica. Lijepo Zagrebašima četiri medalje; Ivan Gotesman osvojio je srebro sa Patrick Hipoldom iz Merana, a bronce su osvojili Sunčica Sertić i Dunja Štrbenac, Ivan i Dunja, te Ivan pojedinačno. Ivan je protiv zlatnog Talijana imao 20:20 u trećem gemu polufinala, bolju igru, ali ipak nešto manje iskustva. Od naši odlično su odradili Ivor Zekan srebrom među poletarcima i Lucija Trgovac pojedinačnim zlatom među ml. juniorkama. Smještaj uz dvoranu, odlična atmosfera, zanimljiv put, prekrasan grad Merano, odlični rezultati, druženje sa Medvjedima... sve to skupa ostat će nam dugo u dobrom sjećanju.



Zajedno sa ekipom BK Medvedgrad za Meransko proljeće 2014.


& ponovno zajedno za Meransko proljeće 2015.


 

R E Z U L T A T I



XD U11


1.
Austria Simon Bailoni
Austria Anna Schneider
2.
Italy Alessandro Gozzini
Italy Claudia Longhitano
3.
Italy Simone Piccinin
Italy Emma Piccinin
3.
Germany Lukas Canstein
Slovenia Lina Pipan

 

BS U11

1.
Italy Alessandro Gozzini
2.
Croatia Ivor Zekan
3.
Austria Kian Hofmann
3/4
Austria Simon Bailoni
 

BD U11

1.
Austria Simon Bailoni
Austria Kian Hofmann
2.
Austria Emanuel Kraiger
Austria Haolei Zhang
3.
Germany Lukas Canstein
Germany Lovis Fischer
3.
Austria Lenard Burtscher
Croatia Ivor Zekan
 

GS U11

1.
Slovenia Lina Pipan [1]
2.
Austria Anna Schneider [2]
3.
Slovenia Spela Alic [3]
3.
Italy Linda Bernasconi
 

GD U11

1.
Italy Linda Bernasconi
Italy Emma Piccinin
2.
Italy Anna Sofie De March
Italy Jula Habicher
3.
Slovenia Spela Alic
Austria Chiara Rudolf
 

XD U13

1.
Italy Matteo Massetti [2]
Italy Judith Mair
2.
Italy David Spornberger [3/4]
Italy Yasmine Hamza
3.
Croatia Ivan Gotesman [1]
Croatia Dunja Strbenac
3.
Italy Patrick Hilpold [3/4]
Italy Francesca Festa
 

BS U13

1.
Italy Matteo Massetti [3]
2.
Italy Nazmus Rahman
3.
Croatia Ivan Gotesman [1]
3.
Italy David Spornberger [2]
 

BD U13

1.
Italy Matteo Massetti [1]
Italy David Spornberger
2.
Croatia Ivan Gotesman
Italy Patrick Hilpold
3.
Austria Erik Ofner
Austria Stefan Schausberger
3.
Italy Nazmus Rahman
Italy Alexander Segre Law


 

GS U13

1.
Slovenia Marusa Vracar [1]
2.
Slovenia Taja Pipan [2]
3.
Italy Yasmine Hamza
3.
Italy Judith Mair [4]
 

GD U13


1.
Slovenia Lina Pipan
Slovenia Taja Pipan
2.
Italy Katharina Fink [3/4]
Italy Yasmine Hamza
3.
Slovenia Mia Spiller [1]
Slovenia Marusa Vracar
3.
Croatia Suncica Sertic [3/4]
Croatia Dunja Strbenac


 

XD U15

1.
Austria Kilian Meusburger [5/8]
Austria Raphaela Winkler
2.
Italy Simon Köllemann
Italy Lisa Sagmeister
3.
Slovenia Tej Kolar [5/8]
Slovenia Kama Saje
3.
Austria Raphael Forer [5/8]
Austria Sabrina Herbst
 

BS U15

1.
Austria Nicolas Rudolf [4]
2.
Austria Kilian Meusburger [1]
3.
Italy Giovanni Toti [5]
3.
Slovenia Tej Kolar [2]
 

BD U15

1.
Austria Kilian Meusburger [3/4]
Austria Nicolas Rudolf
2.
Italy Simon Köllemann [3/4]
Italy Giovanni Toti
3.
SloveniaGregor Alic [1]
SloveniaTej Kolar
3.
MaltaMark Abela [2]
MaltaSam Cassar
 

GS U15

1.
Slovenia Petra Polanc [1]
2.
Austria Sabrina Herbst [4]
3.
Slovenia Kama Saje [7]
3.
AustriaRaphaela Winkler [2]
 

GD U15

1.
Austria Sabrina Herbst
Austria Lena Kremmel
2.
Austria Anna Hagspiel [3/4]
Austria Raphaela Winkler
3.
Italy Hanna Innerhofer [3/4]
Italy Hannah Mair
3.
Italy Martina Delueg
Italy Miriam Tschigg

 

XD U17

1.
Italy Jonas Gamper [3/4]
Italy Hanna Innerhofer
2.
Malta Nigel Degaetano [1]
Croatia Lucija Trgovac
3.
Austria Gregor Radner
Austria Isolde Pertl
3.
Italy Giorgio Gozzini
Italy Lucrezia Boccasile
 

BS U17


1.
Italy Diego Scalvini
2.
Italy Jonas Gamper
3.
Italy Michael Noggler
3.
Italy Giorgio Gozzini [4]
 

BD U17


1.
Italy Jonas Gamper
Italy Michael Noggler
2.
Italy Giorgio Gozzini
Italy Diego Scalvini
3.
Malta Zack Cilia [1]
Austria Gregor Radner
3.
Malta Nigel Degaetano [2]
Malta Matthew Galea
 

GS U17

1.
Croatia Lucija Trgovac [1]
2.
Italy Camilla Taramelli [2]
3.
Italy Claudia Vorhauser
3.
Austria Isolde Pertl [3]
 

GD U17


1.
Italy Camilla Taramelli
Italy Claudia Vorhauser
2.
Austria Isolde Pertl
Austria Theresa Schausberger
3
Italy Nadine Thurner
Italy Magdalena Unterer
 

XD U19


1.
Slovenia Nejc Zavirsek
Italy Claudia Vorhauser
2.
Austria Chiao-Yi Li [1]
Austria Jenny Ertl
3.
Italy Manuel Scafuri
Italy Camilla Negri
3.
Italy Nicola Vertua [2]
Italy Lucia Aceti
 

BS U19

1.
Slovenia Nejc Zavirsek [1]
2
Italy Bruno Stegani
3.
AustriaRafael Witzmann [2]
3.
Italy Nicola Vertua
 

BD U19


1.
Slovenia Ziga Vracar [1]
Slovenia Nejc Zavirsek
2.
Austria Chiao-Yi Li
Austria Rafael Witzmann
3.
Germany Florian Merkel
Germany Manuel Satzger
3.
Italy Cristian Baroni [2]
Italy Nicola Vertua
 

GS U19


1.
Austria Jenny Ertl [2]
2.
Germany Sandra Strassl
3.
Italy Camilla Negri
3.
Italy Martina Moretti
 

GD U19


1.
Austria Conny Ertl
Austria Jenny Ertl
2.
Italy Camilla Negri
Italy Sofia Zacco
3.
Italy Lucia Aceti
Italy Lucrezia Boccasile

Dodat ćemo i par slika iz Čakovca




& na kraju zahvaljujemo Patriku Sadaiću na coachingu u Čakovcu

Šeljemo Vam i lijep Meranski pozdrav od ekipice
BK Zagreb Maksimir koja je po prvi puta predstavila
naše nove klupske trenirke




Ostale novosti:

Izdvojeno

Multimedija

Erste Bank Medo Štedo