Početna » oglasna ploča

oglasna ploča






TERMINI TRENINGA


Od 05.12.2016.


SUTINSKA VRELA

Podsusedski trg 14b


UTORAK
18:00 - 19:30

SVI; A1, A2, B i C, SV grupa


PETAK
17:00 - 18:30

 

CONCORDIA

Klanjačka ulica 37A, http://sc-concordia.com/ .



SRIJEDA
Kadeti, poletarci
17:00 - 18:00


PETAK
Limači i poletarci
19:00-20:00


A1 i A2
GRUPA
20:00 - 22:00

20. PAVILJON
ZAGREBAČKOG VELESAJMA (MAX)


PONEDJELJAK

19:00 - 20:15
B i C GRUPA

20:00 - 22:00
A1 i A2 GRUPA

ČETVRTAK

19:00 - 20:15
B i C GRUPA

20:00 - 22:00
A1 i A2 grupa

 

 

Badminton shortcuts - links & calendars
 

  1. BADMINTONWORLDTV
  2. BWF Funsite
  3. INGA SADAIĆ I JOSIP MEGLIĆ
  4. SVJETSKA BWF RANG-LISTA
  5. Letak za badmintonski letak
  6. Japanski badminton
  7. Zagreb Youth & U-17 Open

 

BE KALENDAR

International Junior & U-17 Badminton Europe (BE) Calendar 2017



January 2017
 
Week Date Title City Category
3 19 - 22 Jan Polish Junior Imielin Junior Int. Series
4 27 - 29 Jan Swedish Junior Uppsala Junior Int. Series
4 27 - 29 Jan Swedish U17 International Uppsala BEC-U17
 
February 2017
Week Date Title City Category
5 3 - 5 Feb Cyprus Junior Nicosia Junior Int. Series
5 3 - 5 Feb KMB 2010 Yonex Cup 2017 Kastrup U15
6 9 - 12 Feb 7th MULTI ALARM Hungarian Junior Pecs Junior Int. Series
7 15 - 18 Feb Polish U17 International Lubin BEC-U17
7 17 - 19 Feb Spanish Junior Oviedo Junior Int. Series
7 18 - 19 Feb YONEX France U17 Open Aire sur la Lys BEC-U17
 
March 2017
Week Date Title City Category
9 1 - 5 Mar YONEX Dutch Junior Haarlem Junior Int. Grand Prix
10 9 - 12 Mar YONEX German Junior Berlin Junior Int. Grand Prix
12 23 - 25 Mar Israel Junior Rishon Le Zion Junior Int. Seires
12 23 - 25 Mar Israel Youth Rishon Le Zion U11, U13, U15
13 31 - 2 Apr Italian Junior Milan Junior Int. Series
 
April 2017
Week Date Title City Category
14 7 - 16 Apr 2017 European Junior Championships Fontainebleau BEC Event
15 15 - 17 Apr VICTOR JOT U17 Edegem BEC-U17
15 15 - 17 Apr VICTOR JOT Edegem U11, U13, U15
16 20 - 23 Apr Hellas Junior Sidirokastro Junior Int. Series
 
May 2017
Week Date Title City Category
18 5 - 7 May Valamar Junior Dubrovnik Junior Int. Series
20 19 - 21 May Adria Youth International Opatija U9, U11, U13, U15
20 19 - 21 May Adria U17 International Opatija BEC-U17
20 19 - 21 May Glasgow International Youth Glasgow U13, U15
 
June 2017
Week Date Title City Category
24 15 - 18 Jun Serbian Youth International Novi Sad U9, U11, U13, U15
24 16 - 21 Jun ISF Euro Schools Championship Clermont-Ferrand born in 2003, 2004
24 16 - 18 Jun Serbian U17 International Novi Sad BEC-U17
26 29 - 2 Jul Russian Junior White Nights Gatchina Junior Int. Series
 
August 2017
Week Date Title City Category
32 11 - 13 Aug Bulgarian Junior Pazardzhik Junior Int. Series
33 18 - 20 Aug French U17 International 2017 Talence BEC-U17
34 24 - 27 Aug Bulgarian U17 International Haskovo BEC-U17
 
September 2017
Week Date Title City Category
35 1 - 3 Sep Romanian Junior Timisoara Junior Int. Series
36 8 - 10 Sep Zagreb U17 Open 2017 Zagreb BEC-U17
 
October 2017
Week Date Title City Category
41 11 - 15 Oct BWF World Junior Mixed Team Championships - Suhandinata Cup Yogyakarta BWF Event
42 16 - 21 Oct BWF World Junior Championships - Eye-Level Cups Yogyakarta BWF Event
 
December 2017
Week Date Title City Category
48 1 - 3 Dec IX Portuguese Junior Caldas da Rainha Junior Int. Series


International Elite BE Calendar 2017 - seniori



January 2017
 
Week Date Title City Category
2 12 - 15 Jan YONEX Estonian International Tallin Int. Series
3 17 - 22 Jan Malaysia Masters Kuala Lumpur GP Gold
3 19 - 22 Jan Swedish International Lund Int. Series
4 24 - 29 Jan Syed Modi International Badminton Championships Lucknow GP Gold
4 26 - 29 Jan Iceland International Reykjavik Int. Series
 
February 2017
Week Date Title City Category
6 7 - 12 Feb Princess Sirivannavari Thailand Masters Bangkok GP Gold
7 15 - 19 Feb 2017 European Mixed Team Championships Lubin BEC Event
8 22 - 25 Feb Austrian Open Vienna Int. Challenge
9 28 - 5 Mar YONEX German Open Mulheim an der Ruhr GP Gold
 
March 2017
Week Date Title City Category
10 7 - 12 Mar YONEX All England Open Birmingham Superseries Premier
10 9 - 12 Mar 52nd Portuguese International Caldas da Rainha Int. Series
11 14 - 19 Mar YONEX Swiss Open Basel GP Gold
12 21 - 26 Mar SKYCITY New Zealand Open Auckland GP Gold
12 23 - 26 Mar Polish Open Warsaw Int. Challenge
13 28 - 2 Apr YONEX SUNRISE India Open New Delhi Superseries
13 30 - 2 Apr Orléans International Orleans Int. Challenge
 
April 2017
Week Date Title City Category
14 4 - 9 Apr Malaysia Open Kuala Lumpur Superseries Premier
14 6 - 9 Apr Finnish Open Vantaa Int. Challenge
14 7 - 16 Apr 2017 European Junior Championships Fontainebleau BEC Event
15 11 - 16 Apr OUE Singapore Open Singapore City Superseries
15 13 - 16 Apr VICTOR Croatian International Zagreb Fut. Series
16 18 - 23 Apr China Masters Jiangsu GP Gold
16 20 - 23 Apr VICTOR Dutch International Wateringen Int. Series
17 25 - 30 Apr 2017 European Championships Kolding BEC Event
 
May 2017
Week Date Title City Category
18 4 - 7 May Hellas International Sidirokastro Fut. Series
19 11 - 14 May Slovenia International Medvode Int. Series
20 17 - 20 May Czech International Karvina Fut. Series
20 21 - 28 May TOTAL BWF Sudirman Cup Gold Coast BWF Event
21 25 - 28 May Romanian International Timisoara Fut. Series
 
June 2017
Week Date Title City Category
22 1 - 4 Jun YONEX Latvia International Jelgava Fut. Series
23 8 - 11 Jun YONEX Lithuanian International Kaunas Fut. Series
24 13 - 18 Jun BCA Indonesia Open Jakarta Superseries Premier
24 15 - 18 Jun Spanish International Madrid Int. Challenge
25 20 - 25 Jun XIANMENAIR Australia Open Sydney Superseries
26 27 - 2 Jul Chinese Taipei Open Taipei GP Gold
 
July 2017
Week Date Title City Category
27 5 - 9 Jul White Nights Gatchina Int. Challenge
28 11 - 16 Jul Canada Open Calgary Grand Prix
29 18 - 23 Jul YONEX US Open Anaheim GP Gold
 
August 2017
Week Date Title City Category
33 14 - 17 Aug Eurasia Bulgarian International Sofia Int. Series
34 21 - 27 Aug TOTAL BWF World Championships Glasgow BWF Event
34 23 - 29 Aug 29th Summer Universiade Taipei Multi Sport Event
35 29 - 3 Sep Brazil Open - CANCELLED Foz do Iguacu Grand Prix
35 30 - 2 Sep YONEX Slovak Open Trencin Fut. Series
35 31 - 3 Sep Hellas Open Livadia Int. Series
 
September 2017
Week Date Title City Category
36 4 - 10 Sep YONEX SUNRISE Vietnam Open Ho Chi Minh City Grand Prix
36 7 - 10 Sep Kharkov International Kharkov Int. Series
36 10 - 17 Sep BWF World Senior Championships Cochin BWF Event
37 12 - 17 Sep VICTOR Korea Open Seoul Superseries
38 19 - 24 Sep YONEX Open Japan Tokyo Superseries
39 26 - 1 Oct Chinese Taipei Masters Taipei Grand Prix
 
October 2017
Week Date Title City Category
40 3 - 8 Oct Russia Open Vladivostok Grand Prix
40 3 - 8 Oct Thailand Open Bangkok GP Gold
41 10 - 15 Oct Dutch Open Almere Grand Prix
41 11 - 15 Oct BWF World Junior Mixed Team Championships - Suhandinata Cup Yogyakarta BWF Event
42 16 - 21 Oct BWF World Junior Championships - Eye-Level Cups Yogyakarta BWF Event
42 17 - 22 Oct YONEX Denmark Open Odense Superseries Premier
43 24 - 29 Oct YONEX French Open Paris Superseries
44 31 - 5 Nov BITBURGER Badminton Open Saarbrucken GP Gold
 
November 2017
Week Date Title City Category
44 2 - 5 Nov 42nd Hungarian International Budaörs Int. Challenge
45 7 - 12 Nov Korea Masters Seoul GP Gold
46 14 - 19 Nov THAIHOT China Open Fuzhou Superseries Premier
47 21 - 26 Nov YONEX SUNRISE Hong Kong Open Kowloon Superseries
47 21 - 26 Nov Scottish Open Glasgow Grand Prix
48 28 - 3 Dec Macau Open Macau GP Gold
 
December 2017
Week Date Title City Category
49 5 - 10 Dec Indonesian Masters Jakarta Timur GP Gold
50 13 - 17 Dec Dubai World Superseries Finals Dubai Superseries Premier

 

 
WEEK COUNTRY DATES
TOURNAMENT
PRIZE MONEY
CATEGORY
CITY
02
CHN
CHN
10-15
-
International Challenge
Hainan
 
 
02
EST
EST
12-15
-
International Series
Tallinn
 
 
03
MAS
MAS
17-22
$120,000
Sibu
 
03
SWE
SWE
19-22
$8,000
International Series
Lund
 
 
03
POL
POL
19-22
-
Junior International Series
Imielin
 
 
04
IND
IND
24-29
$120,000
Lucknow
 
04
ISL
ISL
26-29
$8,000
International Series
Reykjavik
 
 
04
SWE
SWE
27-29
-
Junior International Series
Uppsala
 
 
04
MGL
MGL
27-29
-
N/A
Ulaanbaatar
 
 
05
CYP
CYP
03-05
-
Junior International Series
Nicosia
 
 
06
THA
THA
07-12
$120,000
Bangkok
 
06
IRI
IRI
09-12
$20,000
International Challenge
Tehran
 
 
06
HUN
HUN
09-12
-
Junior International Series
Pécs
 
 
06
CAL
CAL
09-12
-
International Series
Noumea
 
 
07
CAL
CAL
13-15
-
N/A
Noumea
 
 
07
CAL
CAL
13-15
-
Continental Individual Championships
Noumea
 
 
07
VIE
VIE
14-19
-
BWF Events
Ho Chi Minh
 
 
07
POL
POL
15-19
-
BWF Events
Lubin
 
 
07
POL
POL
15-18
-
N/A
Lubin
 
 
07
CAL
CAL
16-18
-
Continental Junior Championships
Noumea
 
 
07
ESP
ESP
17-19
-
Junior International Series
Oviedo
 
 
07
FRA
FRA
18-19
-
N/A
Aire sur la Lys
 
 
08
AUT
AUT
22-25
-
International Challenge
Vienna
 
 
08
UGA
UGA
23-26
-
International Series
KAMPALA
 
 
09
GER
GER
28-05
$120,000
Mülheim an der Ruhr
 
09
NED
NED
01-05
-
Junior International Grand Prix
Haarlem
 
 
09
JAM
JAM
02-05
-
International Series
Kingston 6
 
 
10
ENG
ENG
07-12
$600,000
Birmingham
 
10
BRA
BRA
08-12
-
International Challenge
São Paulo
 
 
10
POR
POR
09-12
-
International Series
Caldas da Rainha
 
 
10
GER
GER
09-12
-
Junior International Grand Prix
Berlin
 
 
11
SUI
SUI
14-19
$120,000
Basel
 
11
NZL
NZL
16-19
-
International Series
Hamilton
 
 
11
PER
PER
16-19
-
Future Series
Lima
 
 
12
NZL
NZL
21-26
$120,000
Auckland
 
12
PER
PER
21-24
-
Junior Future Series
LIMA
 
 
12
CUB
CUB
22-26
-
International Series
La Habana
 
 
12
ISR
ISR
23-25
-
Junior International Series
Rishon Le zion
 
 
12
POL
POL
23-26
-
International Challenge
Warszawa
 
 
13
IND
IND
28-02
-
New Delhi
 
13
JPN
JPN
29-02
-
International Challenge
Osaka
 
 
13
FRA
FRA
30-02
-
International Challenge
ORLEANS
 
 
13
ITA
ITA
31-02
-
Junior International Series
Milan
 
 
14
MAS
MAS
04-09
$600,000
Kuala Lumpur
 
14
THA
THA
04-09
-
Junior International Challenge
BANGKOK
 
 
14
VIE
VIE
04-09
-
International Challenge
Hanoi
 
 
14
FIN
FIN
06-09
-
International Challenge
Vantaa
 
 
14
FRA
FRA
07-11
-
N/A
Fontainebleau
 
 
15
SIN
SGP
11-16
$350,000
Singapore City
 
15
FRA
FRA
11-16
-
N/A
Fontainebleau
 
 
15
INA
INA
11-16
-
Junior International Grand Prix
TBC
 
 
15
CRO
CRO
13-16
-
Future Series
ZAGREB
 
 
16
CHN
CHN
18-23
-
Jiangsu
 
16
GRE
GRE
20-23
-
Junior International Series
SIDIROKASTRO
 
 
16
NED
NED
20-23
-
International Series
Wateringen
 
 
16
PER
PER
20-23
-
International Challenge
LIMA
 
 
17
RSA
RSA
24-27
-
BWF Events
Pretoria
 
 
17
 
25-30
-
Continental Individual Championships
TBC
 
 
17
DEN
DEN
25-30
-
Continental Individual Championships
Kolding
 
 
17
COL
COL
25-30
-
Other
Bogota
 
 
17
RSA
RSA
28-30
-
Continental Individual Championships
Pretoria
 
 
18
THA
THA
01-06
-
International Challenge
Trang
 
 
18
GRE
GRE
04-07
-
Future Series
SIDIROKASTRO
 
 
18
CRO
CRO
05-07
-
Junior International Series
Dubrovnik
 
 
19
INA
INA
08-14
-
International Series
TBC
 
 
19
SLO
SLO
11-14
-
International Series
Medvode
 
 
20
CZE
CZE
17-20
-
N/A
Karvina
 
 
20
AUS
AUS
21-28
-
BWF Events
Gold Coast
 
 
21
ROU
ROU
25-28
-
Future Series
Timisoara
 
 
22
LAT
LAT
01-04
-
Future Series
Jelgava
 
 
23
LTU
LTU
08-11
-
Future Series
Kaunas
 
 
24
INA
INA
13-18
$1,000,000
Jakarta
 
24
ESP
ESP
15-18
-
International Challenge
Madrid
 
 
24
MRI
MRI
15-18
-
International Series
Rose Hill
 
 
25
AUS
AUS
20-25
$750,000
Sydney
 
26
TPE
TPE
27-02
-
Taipei
 
26
RUS
RUS
29-02
-
Junior International Series
Gatchina
 
 
26
 
01-05
-
Continental Junior Championships
TBC
 
 
27
 
05-09
-
Continental Junior Championships
TBC
 
 
27
RUS
RUS
05-09
-
International Challenge
Gatchina
 
 
28
CAN
CAN
11-16
-
Grand Prix
Calagry
 
28
MAS
MAS
11-16
-
International Series
TBC
 
 
29
USA
USA
18-23
-
Anaheim
 
30
CAN
CAN
25-30
-
Continental Junior Championships
Markhan
 
 
32
BUL
BUL
11-13
-
Junior International Series
Pazardzhik
 
 
33
BUL
BUL
14-17
-
International Series
Sofia
 
 
33
FRA
FRA
18-20
-
N/A
Talence
 
 
34
SCO
SCO
21-27
-
BWF Events
Glasgow
 
 
35
IND
IND
31-03
-
Junior International Grand Prix
Pune
 
 
35
GRE
GRE
31-03
-
International Series
LIVADIA
 
 
35
ROU
ROU
01-03
-
Junior International Series
Timisoara
 
 
36
VIE
VIE
04-10
-
Grand Prix
Ho Chi Minh City
 
36
MAS
MAS
05-09
-
Junior International Challenge
TBC
 
 
36
UKR
UKR
07-10
-
International Series
Kharkov
 
 
36
CRO
CRO
08-10
-
N/A
Zagreb
 
 
36
IND
IND
10-17
-
BWF Events
Cochin
 
 
37
KOR
KOR
12-17
$600,000
Seoul
 
38
JPN
JPN
19-24
$325,000
Tokyo
 
38
GUA
GUA
19-23
-
Junior Future Series
Guatemala
 
 
39
GUA
GUA
26-30
-
International Series
GUATEMALA
 
 
40
RUS
RUS
03-08
-
Grand Prix
Vladivostok
 
40
THA
THA
03-08
-
Bangkok
 
41
INA
INA
09-15
-
BWF Events
Yogyakarta
 
 
41
NED
NED
10-15
-
Grand Prix
Almere
 
41
NED
NED
10-15
-
Grand Prix
Almere
 
41
CHI
CHI
11-15
-
Future Series
Santiago
 
 
42
INA
INA
16-21
-
BWF Events
Yogyakarta
 
 
42
DEN
DEN
17-22
$750,000
Odense
 
42
BRA
BRA
18-22
-
International Series
Foz do Iguaçu
 
 
43
FRA
FRA
24-29
$325,000
Paris
 
43
THA
THA
24-29
-
International Series
Udonthani
 
 
44
GER
GER
31-05
-
Saarbrücken
 
44
HUN
HUN
02-05
-
International Challenge
Budapest
 
 
45
KOR
KOR
07-12
-
Seoul
 
45
INA
INA
07-12
-
N/A
TBC
 
 
46
CHN
CHN
14-19
$700,000
Fuzhou
 
46
MAS
MAS
14-19
-
International Challenge
TBC
 
 
47
SCO
SCO
21-26
-
Grand Prix
Glasgow
 
47
HKG
HKG
21-26
$400,000
Kowloon
 
47
IND
IND
21-26
-
N/A
Hyderabad
 
 
48
MAC
MAC
28-03
-
Macau
 
48
IND
IND
28-03
-
N/A
Mumbai
 
 
48
POR
POR
01-03
-
Junior International Series
Caldas da Rainha
 
 
49
INA
INA
05-10
-
Jakarta Timur
 
50
UAE
UAE
13-17
$1,000,000
Dubai
 
PARTNERS

Izdvojeno

Multimedija

Erste Bank Medo Štedo